PROJEKTOWANIE WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH SKLEPÓW SIECIOWYCH TO BARDZO DUŻE WYZWANIE, KTÓRE PRZYJĘLIŚMY Z EKSCYTACJĄ, ALE TEŻ WIELKĄ POKORĄ. ZACZYNAJĄC PRACĘ NAD PROJEKTEM MUSIELIŚMY ZWERYFIKOWAĆ SWOJE MYŚLENIE, GDYŻ TAKIE INWESTYCJE RZĄDZĄ SIĘ ZUPEŁNIE INNYMI PRAWAMI, KTÓRE TRZEBA POZNAĆ, ZROZUMIEĆ, A PRZEDE WSZYSTKIM - USZANOWAĆ.
TU NIE MA MIEJSCA NA WŁASNE EGO, DO WIELU RZECZY TRZEBA SIĘ DOSTOSOWAĆ, A PRAWDZIWĄ SZTUKĄ JEST ZROBIĆ TO W ZGODZIE Z WŁASNĄ ESTETYKĄ. WAŻNA JEST FUNKCJONALNOŚĆ I KOMUNIKACJA W TAKIM WNĘTRZU, JEDNAK, ABY EFEKT BYŁ ZADOWALAJĄCY, W CENTRUM UWAGI TRZEBA POSTAWIĆ PRODUKT. POKAZANIE KLIENTOWI W NIESZTAMPOWY SPOSÓB JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI PRODUKTÓW W MGNIENIU OKA JEST GŁÓWNYM CELEM I NAJWIĘKSZYM WYZWANIEM.
KAŻDĄ REALIZACJĘ TRZEBA TEŻ WPISAĆ W KONTEKST LOKALNY I DOPASOWAĆ DO POTRZEB REALNYCH OSÓB. TRZEBA BYĆ W NIEUSTANNEJ GOTOWOŚCI, BY ROZWIĄZYWAĆ KOLEJNE PROBLEMY I UTRUDNIENIA, GDYŻ PRZY TAK SKOMPLIKOWANYCH INWESTYCJACH SĄ ONE NIEUCHRONNE. TO WŁAŚNIE SPOSÓB W JAKI SOBIE Z NIMI RADZIMY WERYFIKUJE UMIEJĘTNOŚCI. W TEGO TYPU PRACY NIE MA MIEJSCA NA OPÓŹNIENIA, POMYŁKI CZY NAWET WAHANIE. UCZY TO BARDZO WIELE, ALE PRECYZJA I DYSCYPLINA TO WARTOŚCI ABSOLUTNIE NADRZĘDNE.