Projekt kawiarni Cafe Rosenthal w Poznaniu


WARHOL CAFE TO JEDEN Z PIERWSZYCH LOKALI ŁĄCZĄCYCH KONCEPCJĘ KAWIARNI I SKLEPU. POMYSŁODAWCĄ BYŁA FIRMA ROSENTHAL, PRAGNĄCA SPRZEDAWAĆ SWOJĄ PIĘKNĄ PORCELANĘ W POZNANIU W NIECO INNY SPOSÓB NIŻ DOTYCHCZAS. W CAFE WARHOL MOŻNA NIE TYLKO NAPIĆ SIĘ BARDZO DOBREJ KAWY, ALE WYPIĆ JĄ Z FILIŻANEK ROSENTHAL.

Projekt klubu Van Diesel w Poznaniu


VD JEST NOWĄ ODSŁONĄ KLUBU MUZYCZNEGO NA STARYM RYNKU W POZNANIU. REALIZACJA PROJEKTU TRWAŁA TRZY MIESIĄCE. WSZYSTKIE ELEMENTY DEKORACYJNE ZOSTAŁY ZAPROJEKTOWANE I WYKONANE PRZEZ NASZĄ PRACOWNIĘ.

Projekt gabinetów lekarskich  w Poznaniu


PROJEKT NOWEJ PRZYCHODNI DERMATOLOGICZNO - UROLOGICZNEJ MIESZCZĄCEJ SIĘ W POZNANIU PRZY ULICY MARCELIŃSKIEJ.

GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM PROJEKTOWYM BYŁO STWORZENIE PRZYTULNEJ PRZESTRZENI NIEKOJARZĄCEJ SIĘ Z STERYLNYM SZPITALNYM WNĘTRZEM. DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEMENTÓW DREWNOPODOBNYCH LOKAL ZYSKAŁ CIEPŁY KLIMAT.

Projekt hotelu butikowego w Poznaniu

PROJEKT ADAPTACJI KAMIENIC POD HOTEL BUTIKOWY, MIESZCZĄCYCH SIĘ NA PŁYCIE STAREGO
RYNKU W POZNANIU.

 

Projekt biura w Madrycie

.... W TRAKCIE REALIZACJI

 

Projekt i realizacja przestrzeni biurowych

REALIZACJA W POZNANIU

 

Projekt kancelarii - Okrąglak Poznań


WYSTRÓJ KANCELARII W OKRĄGLAKU MUSIAŁ BYĆ PROSTY I SUBTELNY, BOWIEM BUDYNEK JEST NAJBARDZIEJ ISTOTNYM ELEMENTEM. NIE TYLKO DLATEGO, ŻE MOWA O ZABYTKU POLSKIEGO MODERNIZMU, ALE PRZEDE WSZYSTKIE ZE WZGLĘDU NA BRYŁĘ, KTÓRA DEFINIUJE WNĘTRZE: UKŁAD OKIEN, ROZKŁAD POMIESZCZEŃ TO PIĘKNO, Z KTÓRYM NIE CHCIELIŚMY KONKUROWAĆ.

Projekt Ostrowite - wkrótce otwarcie

Projekt restauracji Trybuna - Poznań


PROJEKT WNĘTRZA RESTAURACJI TRYBUNA I SKLEPU FIRMOWEGO LECHA POZNAŃ W CENTRUM HANDLOWYM POSNANIA NA UL. PLESZEWSKIEJ W POZNANIU.

Projekt restauracji Melomania w Poznaniu

 

Projekt restauracji Matii Sushi - Poznań


LOKAL NAZYWANY PRZEZ WIELU NAJLEPSZĄ RESTAURACJĄ SERWUJĄCĄ SUSHI W POZNANIU. WYSTRÓJ MOŻE ZASKAKIWAĆ, GDYŻ NIE MA TU MOWY O JAPOŃSKIM MINIMALIZMIE I KWIATACH WIŚNI. NIE BEZ POWODU, GDYŻ SUSHI MATII OFERUJE O WIELE WIĘCEJ NIŻ JAPOŃSKIE SMAKI, MOŻNA TAM SPRÓBOWAĆ TAKŻE KUCHNI TAJSKIEJ I INDONEZYJSKIEJ.

Projekt restauracji Don Giovanni - Śrem


DON GIOVANNI TO REALIZACJA WYJĄTKOWA, GDYŻ INWESTOR ZWRÓCIŁ SIĘ Z KONCEPCJĄ MAŁEJ GASTRONOMII, LECZ POTRAFIŁ ZAUFAĆ NAM NA TYLE, ŻE NIE TYLKO POWSTAŁ Z TEGO PROJEKT SPOREJ RESTAURACJI, ALE OPRACOWALIŚMY DLA NIEJ TAKŻE STRATEGIĘ MARKETINGOWĄ I PRODUKTOWĄ ORAZ 12-MIESIĘCZNY PLAN DZIAŁANIA.

Projekt restauracji Figa - Plewiska


PROJEKT KOMPLEKSU HOTELOWO-RESTAURACYJNEGO W PLEWISKACH POD POZNANIEM. WNĘTRZE JEST UNIKALNYM POŁĄCZENIEM TRADYCYJNEGO STYLU I INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ.

Projekt kawiarni sieciowej Małpka Cafe - Żory


DOSTĘPNOŚĆ I WYGODA TO PRIORYTETY TEGO LOKALU. WSZYSTKO TO ZAWAŻYŁO NA WYBORZE KONCEPCJI PROJEKTOWEJ. MAŁPKA CAFE TO NOWOCZESNA WERSJA AMERYKAŃSKICH BISTRO, KTÓRE OPANOWAŁY STANY ZJEDNOCZONE W LATACH 50-TYCH I ISTNIEJĄ DO DZIŚ. CZERWONE WAGONOWE KANAPY, STOŁKI BAROWE I UKŁAD WNĘTRZA, NATYCHMIAST PRZENOSZĄ NAS W TAMTEN KLIMAT.

Projekt restauracji Fit Bar - Poznań


PROJEKT WNĘTRZA RESTAURACJI ORAZ STREFY FITNESS NA CHWALISZEWIE W POZNANIU.

Projekt Trattoria Valpolicella - Poznań


TO WNĘTRZE PRZENOSI NAS W TOSKAŃSKI KLIMAT. MALARSKIE OPRACOWANIE ŚCIAN, TRADYCYJNE OŚWIETLENIE ORAZ PIĘKNE ŻYWE KWIATY WSZECHOBECNE W TYM LOKALU SPRAWIAJĄ, ŻE BĘDĄC TAM MOŻNA NA CHWILĘ ZAPOMNIEĆ, ŻE NADAL JESTEŚMY W POZNANIU.

Projekt klubu muzycznego Metropolitan - Poznań


NA KONCEPCJĘ DEKORACJI wNĘTRZ KLUBU SKŁADA SIĘ SZEREG INSPIRACJI. LOKAL MIEŚCI SIĘ W PIWNICY, A ROZKŁAD JEGO POMIESZCZEŃ TO PRAWDZIWY LABIRYNT. OCZYWISTYM SKOJARZENIEM BYŁO ZATEM METRO WRAZ Z CAŁYM JEGO TAJEMNICZYM WIELKOMIEJSKIM KLIMATEM.

Projekt Juice Bar Havana


PROJEKT WNĘTRZA I IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ LOKALU HAVANA.