Jak realizujemy

Jak realizujemy wnętrza

Projektowanie sklepów wielkopowierzchniowych

Projektowanie sklepów wielkopowierzchniowych to zawsze wielkie wyzwanie, jednak przyjmujemy takie propozycje z radością, gdyż najlepszy design wynika zawsze z ograniczeń i respektowania ściśle narzuconych zasad. Tego typu inwestycje zarządza się zgoła innymi prawami, niż architektura rezydencjonalna czy nawet projekt kawiarni czy restauracji. Prawa te trzeba przeanalizować, zrozumieć, przyjąć jako własne, a dopiero wtedy można przystąpić do projektowania.

Solei - boutique hotel

Hotel Solei był jednym z pierwszych hoteli butikowych w Poznaniu. Założeniem projektowym było więc stworzenie miejsca zapewniającego gościom wygodę na miarę 4-gwiazdkowego hotelu przy jednoczesnym odejściu od wszystkiego, co z hotelami zwykle się kojarzy. Powtarzalne meble, jednolite wykładziny i bezosobowy nastrój - tego zarówno inwestorzy, jak i projektanci chcieli uniknąć.

Malta Yacht Club

Malta Yacht Club to realizacja położona nad Jeziorem Malta w Poznaniu. Założeniem lokalu usytuowanego na tak pięknym terenie rekreacyjnym, z którego korzystają zarówno spacerowicze, sportowcy, jak i turyści, było stworzenie przystani, w której można zatrzymać się na kawę w ciągu dnia i odpocząć nieco od zgiełku miasta lub też spotkać się wieczorem z przyjaciółmi i nacieszyć widokiem miejskich świateł odbijających się w spokojnych wodach Malty.

Przepis na figę

O ile projekt restauracji może powstać w ciągu miesiąca, o tyle jego realizacja i nadzór nad inwestycją rozciąga się na okres pełnego niespodziewanych zmian, burzliwego roku.

FRIENDLY FOOD – KOMPLEKSOWO DO KOŃCA

Jeść zdrowo i smacznie, będąc na diecie i żyjąc w biegu – niemożliwe? A jednak!

Jak projektowaliśmy klub Van Diesel w Poznaniu

Van Diesel od lat cieszy się uznaniem poznaniaków, jest jednym z najtłumniej odwiedzanychklubów w mieście.

Projektowanie powierzchni biurowych - Poznań

Dobrze zaprojektowane biuro jest wizytówką każdej firmy. Prezentujemy przestrzeń biurową zaprojektowaną przez grupę architektów z pracowni Artpin, która mieści się w centrum Poznania.

Rewitalizacja powierzchni biurowych w budynku Pixel - Poznań

Rewitalizacja - co dosłownie oznacza „przywrócenie do życia”, stała się naszym nowym zadaniem w kontekście istniejących przestrzeni biurowych. Jako projektanci i wykonawcy musieliśmy sprostać wyzwaniu nadania nowej odsłony powierzchni wspólnych w Poznańskim Pixelu.

Nowy Jork w Sercu Wielkopolski

New York Restaurant to nowy koncept na polskim rynku serwujący wyjątkowe nowojorskie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych składników.