Jak realizujemy

Jak realizujemy wnętrza

Projektowanie sklepów wielkopowierzchniowych

Projektowanie sklepów wielkopowierzchniowych to zawsze wielkie wyzwanie, jednak przyjmujemy takie propozycje z radością, gdyż najlepszy design wynika zawsze z ograniczeń i respektowania ściśle narzuconych zasad. Tego typu inwestycje zarządza się zgoła innymi prawami, niż architektura rezydencjonalna czy nawet projekt kawiarni czy restauracji. Prawa te trzeba przeanalizować, zrozumieć, przyjąć jako własne, a dopiero wtedy można przystąpić do projektowania.

Solei - boutique hotel

Hotel Solei był jednym z pierwszych hoteli butikowych w Poznaniu. Założeniem projektowym było więc stworzenie miejsca zapewniającego gościom wygodę na miarę 4-gwiazdkowego hotelu przy jednoczesnym odejściu od wszystkiego, co z hotelami zwykle się kojarzy. Powtarzalne meble, jednolite wykładziny i bezosobowy nastrój - tego zarówno inwestorzy, jak i projektanci chcieli uniknąć.

Malta Yacht Club

Malta Yacht Club to realizacja położona nad Jeziorem Malta w Poznaniu. Założeniem lokalu usytuowanego na tak pięknym terenie rekreacyjnym, z którego korzystają zarówno spacerowicze, sportowcy, jak i turyści, było stworzenie przystani, w której można zatrzymać się na kawę w ciągu dnia i odpocząć nieco od zgiełku miasta lub też spotkać się wieczorem z przyjaciółmi i nacieszyć widokiem miejskich świateł odbijających się w spokojnych wodach Malty.

Przepis na figę

O ile projekt restauracji może powstać w ciągu miesiąca, o tyle jego realizacja i nadzór nad inwestycją rozciąga się na okres pełnego niespodziewanych zmian, burzliwego roku.

FRIENDLY FOOD – KOMPLEKSOWO DO KOŃCA

Jeść zdrowo i smacznie, będąc na diecie i żyjąc w biegu – niemożliwe? A jednak!

Jak projektowaliśmy Restaurację Melomania w Poznaniu

Gdy wkraczamy w mury zabytkowego świata z okresu XX-lecia międzywojennego, zahaczając przy tym o sąsiedztwo tak istotnych symboli Poznania jak Filharmonia Poznańska, czy sam Teatr Wielki - stajemy przed ogromnym i odpowiedzialnym wyzwaniem, jakim jest ubranie wnętrza w funkcje restauracji i miejsca koncertów muzycznych w otoczeniu przepięknych detali, które kreują całość klimatu. Z takim zadaniem zmierzyło się Nasze biuro zastając obecny kształt danego miejsca...

Jak projektowaliśmy klub Van Diesel w Poznaniu

Van Diesel od lat cieszy się uznaniem poznaniaków, jest jednym z najtłumniej odwiedzanychklubów w mieście.