Jak realizujemy

Jak realizujemy wnętrza

Projektowanie sklepów wielkopowierzchniowych

Projektowanie sklepów wielkopowierzchniowych to zawsze wielkie wyzwanie, jednak przyjmujemy takie propozycje z radością, gdyż najlepszy design wynika zawsze z ograniczeń i respektowania ściśle narzuconych zasad. Tego typu inwestycje zarządza się zgoła innymi prawami, niż architektura rezydencjonalna czy nawet projekt kawiarni czy restauracji. Prawa te trzeba przeanalizować, zrozumieć, przyjąć jako własne, a dopiero wtedy można przystąpić do projektowania.

Solei - boutique hotel

Hotel Solei był jednym z pierwszych hoteli butikowych w Poznaniu. Założeniem projektowym było więc stworzenie miejsca zapewniającego gościom wygodę na miarę 4-gwiazdkowego hotelu przy jednoczesnym odejściu od wszystkiego, co z hotelami zwykle się kojarzy. Powtarzalne meble, jednolite wykładziny i bezosobowy nastrój - tego zarówno inwestorzy, jak i projektanci chcieli uniknąć.

Malta Yacht Club

Malta Yacht Club to realizacja położona nad Jeziorem Malta w Poznaniu. Założeniem lokalu usytuowanego na tak pięknym terenie rekreacyjnym, z którego korzystają zarówno spacerowicze, sportowcy, jak i turyści, było stworzenie przystani, w której można zatrzymać się na kawę w ciągu dnia i odpocząć nieco od zgiełku miasta lub też spotkać się wieczorem z przyjaciółmi i nacieszyć widokiem miejskich świateł odbijających się w spokojnych wodach Malty.

Przepis na figę

O ile projekt restauracji może powstać w ciągu miesiąca, o tyle jego realizacja i nadzór nad inwestycją rozciąga się na okres pełnego niespodziewanych zmian, burzliwego roku.

Friendly Food – kompleksowo do końca

Jeść zdrowo i smacznie, będąc na diecie i żyjąc w biegu – niemożliwe? A jednak!

Jak projektowaliśmy klub Van Diesel w Poznaniu

Van Diesel od lat cieszy się uznaniem poznaniaków, jest jednym z najtłumniej odwiedzanychklubów w mieście.

Projektowanie powierzchni biurowych - Poznań

Dobrze zaprojektowane biuro jest wizytówką każdej firmy. Prezentujemy przestrzeń biurową zaprojektowaną przez grupę architektów z pracowni Artpin, która mieści się w centrum Poznania.

Rewitalizacja powierzchni biurowych w budynku Pixel - Poznań

Rewitalizacja - co dosłownie oznacza „przywrócenie do życia”, stała się naszym nowym zadaniem w kontekście istniejących przestrzeni biurowych. Jako projektanci i wykonawcy musieliśmy sprostać wyzwaniu nadania nowej odsłony powierzchni wspólnych w Poznańskim Pixelu.

Nowy Jork w Sercu Wielkopolski

New York Restaurant to nowy koncept na polskim rynku serwujący wyjątkowe nowojorskie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych składników.

Metamorfoza salonu Poznań

Pokój dzienny pełni funkcję reprezentacyjną domu, będąc jednocześnie strefą służącą wygodzie domowników każdego dnia. Podejmując się metamorfozy, tej niepozornej na pierwszy rzut oka przestrzeni, otrzymaliśmy od inwestora pełne zaufanie.

Metamorfoza biura w Częstochowie

Przygotowanie aranżacji gabinetu wymagało od nas połączenia jego funkcji
reprezentacyjnej i funkcjonalnej.

Drzewo Wiśni Members Club Poznań

Pracując nad koncepcją VIP ROOM’u spotkaliśmy się z pełnym zaufaniem inwestorów.
Mieliśmy szczęście, ponieważ zgodzili się na urzeczywistnienie tego co dyktowała nam wyobraźnia.
Bardzo dziękujemy im za pozostawienie nam wolnej ręki i tak duży kredyt zaufania przy realizacji tego projektu.