Metamorfoza biura w Częstochowie

Gabinet
Przygotowanie aranżacji gabinetu wymagało od nas połączenia jego funkcji reprezentacyjnej i funkcjonalnej.
Gabinet został zaprojektowany w stonowanej kolorystyce, w której dominują odcienie szarości, bieli oraz czerni.
Wyposażony w meble biurowe i nowoczesne meble projektu Artpin jest jednocześnie stylowy i ergonomiczny. Zastosowane rozwiązania zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz upodobań jego użytkownika.
Panele ścienne rozrzeźbione lustrzanymi wstawkami zyskały lekkości, tworząc unikalną dekorację.
W pomieszczeniu zostały wydzielone strefy zarówno na prace indywidualną, jak i na przyjęcie gości, a oświetlenie strefowe zdefiniowało przestrzeń gabinetu. Sufit z lustrzanym odbiciem dodał wnętrzu efektowności.

 

 

Łazienka Damska 

Wnętrze łazienki damskiej, to spójna aranżacja łącząca styl glamour z nowoczesnymi, wyraźnymi dodatkami.

Ściany łazienki okalają duże hiszpańskie płytki imitujące marmur. Posadzka w kolorze drewna doskonale współgra z ich jasną kolorystyką. Kolory biały, beżowy i złoty zostały przełamane lustrami w czarnych ramach. Nuty ekstrawagancji dodały pomieszczeniu owalne umywalki w kolorze miedzi, osadzone na kamiennym blacie.

Białe, nowoczesne w swej formie drzwi do kabin zostały ozdobione słynną głową meduzy. Tafla lustra natomiast greckim motywem. Subtelne wzory czynią wnętrze wytwornym i pełnym gustu.

W łazience została wydzielona strefa z toaletką, którą swoim kolorem ożywia obity granatowym aksamitem hoker na złotej nodze.

Całości dopełniają biały połyskujący sufit, odpowiednio dobrane oświetlenie oraz eleganckie dodatki codziennego użytku.

Łazienka Męska

Łazienka męska, choć nawiązująca stylem do damskiej, została zaaranżowana w ciemniejszej, wytwornej odsłonie.

Duże czarne płytki ze złotym akcentem spowodowały, że wnętrze jest pełne elegancji i blasku. Podłoga i ażurowe piony w kolorze drewna wprowadziły równowagę kolorystyczną i stworzyły z nimi atrakcyjny kontrast.

W pomieszczeniu została wydzielona przebieralnia, w której pojawił się wyraźny akcent kolorystyczny w postaci tapicerowanego siedziska i panelu naściennego.

Podobnie, jak w łazience damskiej, połyskując sufit, tym razem w kolorze czarnym tworzy na suficie lustrzane odbicie całego pomieszczenia.

Całości aranżacji dopełniły złote dodatki i nowoczesne oświetlenie.