Kolor Petrol Blue we wnętrzach – piękny i ponadczasowy

Często na naszym blogu wspominamy o ważnych krokach w myśleniu o projekcie wnętrza. Rzecz jasna jednym z nich jest kolor.

Nie można myśleć o barwie w oderwaniu od formy, nie jest to jedynie wierzchnia warstwa mebla czy ściany, ale ważna definiująca cecha. Dlatego warto bardzo dokładnie przemyśleć użycie swoich ulubionych kolorów we wnętrzu, gdyż nie zawsze to, co piękne na papierze i w garderobie dobrze wygląda w architekturze.

Aranżacje wnętrz Petrol Blue

W ostatnich latach niezwykle modnym trendach w aranżacji wnętrz jest wykorzystywanie różnorakich odcieni koloru niebieskiego, które to otrzymały nazwę ,,Petrol Blue”. Dla naszych klientów wykonaliśmy kilka realizacji projektowych w tym stylu i robią bardzo dobre wrażenie na odbiorcach.

Dziś w galerii prezentujemy jeden z najwdzięczniejszych kolorów, jakim możemy zaakcentować elementy wystroju wnętrza lub nawet odważyć się na całościowe potraktowanie nim ścian, a ciepłe akcenty takie jak ochry, miedzie i złoto wydobędą z niego całe piękno. Mowa o wspaniałym petrol blue.