Drzewo Wiśni Members Club Poznań

Jedną z naszych ostatnich realizacji jest sala VIP ROOM znajdująca się w kamienicy w sercu Poznania. Projekt ten jest przedłużeniem zlokalizowanej na parterze restauracji japońskiej. Miejsce powstało dla osób, które poszukują intymnej, ekskluzywnej przestrzeni na wyłączność. Lokal swoją aranżacją oferuje możliwość organizowania event’ów o różnym charakterze. Dzięki swojej lokalizacji oddzielonej od reszty restauracji i osobnej, ekstrawaganckiej łazience gwarantuje Gościom prywatność i swobodę podczas spotkań.
VIP ROOM może służyć, jako sala dla gości biznesowych, którym znudziły się klasyczne sale konferencyjne. Wyposażona w sprzęt audio-wizualny oraz zaplecze gastronomiczne przestrzeń stwarza do tego doskonałe warunki.

Wizualizacje

 

To unikalne wnętrze, zamknięty efektownymi kratami i ciężkimi drzwiami po zmroku staje się przestrzenią dla kameralnych, zamkniętych imprez.
Całość aranżacji powstała w myśl koncepcji połączenia nowego ze starym. Ekrany led na jednej z głównych ścian lokalu zostały wpisane w oryginalny, ceglany łuk. Kolejny moduł ekranów znajduje się na sklepionym suficie w centralnej części sali. W połączeniu z najwyższej klasy nagłośnieniem i inteligentnym oświetleniem zapewnia niepowtarzalne wrażenia wizualno-słuchowe.

Stan zastany

 

Wnęki imitujące otwory okienne zostały wykończone ceramicznymi płytkami w kolorze złota, które w wyjątkowy sposób odbijają każde docierające do niech światło. Ich nieregularne kształty i surowe wykończenie tynkiem nie są przypadkowe. Według założeń mają sprawiać wrażenia napotkanych i odkrytych podczas prac remontowych. Wraz z nimi wyłoniły się stojące we wnękach figury samurajów. To jednak nie jedyna sztuka, która pojawiła się w tej przestrzeni. Nad czerwonymi, skórzanymi kanapami zawisła potężna płaskorzeźba wykonana przez rzeźbiarza. Pęknięta i celowo postarzona sugeruje , że po wielu latach ponownie wyłoniła się zza murów.

Prace remontowe

 

Do połączenia strych japońskich odkryć z nowoczesnością naszych czasów nawiązuje ustawienie sprzętu B&O na antycznej komodzie. Dodaliśmy w ten sposób rangi ikonom cywilizacji XXI wieku. Funkcjonalności i oryginalności dodają wnętrzu meble projektu Artpin. Mobilny bar oraz komoda wykończona mniejszymi wersjami płaskorzeźb. Całości dopełnia czarny, połyskujący sufit okalający pozostałe sklepienia sufitu.

Realizacja

 

Pracując nad koncepcją VIP ROOM’u spotkaliśmy się z pełnym zaufaniem inwestorów. Mieliśmy szczęście, ponieważ zgodzili się na urzeczywistnienie tego co dyktowała nam wyobraźnia. Bardzo dziękujemy im za pozostawienie nam wolnej ręki i tak duży kredyt zaufania przy realizacji tego projektu.