Nowy Jork w Sercu Wielkopolski

New York Restaurant to nowy koncept na polskim rynku serwujący wyjątkowe nowojorskie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych składników.

 

 

Menu restauracji opiera się głównie na kwintesencji amerykańskiego stylu życia, a mianowicie na barbecue oraz stekach. Autorska kuchnia, oryginalny wystrój, doświadczona obsługa oraz wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera wyróżniają restaurację na tle innych. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, spotkań biznesowych, większych eventów tematycznych czy spotkań rodzinnych.

 

 

Pracownia Artpin uczestniczyła w realizacji koncepcji od samego jej początku. Braliśmy udział w tworzeniu pierwszych pomysłów, szkiców, aż po ostateczną wersję konceptu, którą przełożyliśmy na projekt wnętrza. W efekcie z dużym sukcesem stworzyliśmy lokal zlokalizowany w zabytkowej kamienicy w centrum Gnieźnieńskiego Rynku, który doskonale odzwierciedla charakter Nowego Jorku.

Specjalnie zaprojektowane dla lokalu grafiki, które widnieją na ścianach, mają przywodzić na myśl podróżowanie ulicami Nowego Jorku. Istotnym elementem scalającym wnętrze jest znajdujący się pośrodku bar, w którym serwowane są napoje i drinki. Został on wykonany w taki sposób, aby nawiązywał do amerykańskiej stacji benzynowej z lat 60-tych. Jego industrialny charakter i okładzina wykonana z blachy idealnie wpisuje się w klimat restauracji.