Meble do przechowywania

Zainspiruj się

Każdy nasz produkt to dzieło sztuki i nowoczesny projekt dostosowany do wymogów przestrzeni komercyjnych. Szeroka paleta materiałów i wzorów sprawia, że swoim wyglądem i designem zdecydowanie się wyróżniają tworząc doskonałą kompozycję z otaczającą je przestrzenią.

Komody

Komody

Meble do pracy

Meble tapicerowane

Komody

Meble do pracy

Dobierz coś dla siebie

Zainspiruj się naszą ofertą i skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa. Zaproponujemy projekty i wyposażenie zgodne z Twoimi potrzebami i trendami. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Artpin – zajmujemy się zarówno projektami wnętrz kawiarni, restauracji oraz innych lokali usługowych, jak i projektowaniem domów i apartamentów.

W czym się specjalizujemy?

Projektowanie wnętrz luksusowych to nasza specjalność. Wnętrza zmieniamy się w zależności od preferencji klienta. Po zbadaniu indywidualnych potrzeb i oczekiwań, kreujemy projekt, który spełnia najskrytsze marzenia inwestorów. Co wyróżnia nasze projektowanie luksusowych wnętrz? Wyszukane detale. Odpowiedni dobór form oraz kolorów sprawia, że aranżacje wnętrz od Artpin to prawdziwa uczta dla oczu odbiorców.

Projektowanie wnętrz komercyjnych to nie lada wyzwanie. Wymaga od nas talentu, doświadczenia oraz umiejętności przełożenia na projekt wymagań klientów. Wchodząc do hotelu lub klubu, zwracamy uwagę na wygląd wnętrza, które często przeważa o decyzji pozostania w nim. Dlatego sprawimy, aby Twoje wnętrze było dopasowane do odbiorców, przyciągało uwagę oraz wywoływało pozytywne emocje.

Projektowanie wnętrz restauracji to zadanie dla najlepszych architektów. To nie tylko kreowanie projektu wnętrza, ale również dopasowanie go do najwyższych standardów, gustów, specyfikacji, a także funkcjonalności. Zadbamy o każdy szczegół powierzonej nam restauracji.

Aranżacja wnętrz to przykładanie ogromnej wagi do otaczającej nas przestrzeni. Słuchamy, doradzamy i wykonujemy. Przedstawiamy nasze pomysły, proponujemy materiały, przedstawiamy konspekty projektów. Realizujemy aranżacje pokoju, salonu, kuchni, sypialni i wielu innych pomieszczeń.

ul. Garbary 100/166, 61-757 Poznań, tel. 501 420 206, e-mail: office@artpin.net