Malta Yacht Club w Poznaniu 2015

O PROJEKCIE

O koncepcji tego wnętrza przesądziła lokalizacja – restauracja Yacht Club znajduje się bowiem na najpiękniejszym w Poznaniu terenie rekreacyjnym nad jeziorem Malta. Lokal mieści się zaledwie kilka minut spacerem od samej wody i plaży, dlatego chcieliśmy nadać mu wakacyjnego charakteru. Tak blisko od ruchliwego miasta można uciec w zupełnie inną rzeczywistość i odpocząć od zgiełku.


Zobacz galerię!

Wakacje to czas odpoczynku i relaksu nie tylko od pracy, ale również od gotowania. Większość z nas jada na mieście. Wybór restauracji zależy w głównej mierze od menu oraz jej wystroju. Projektując Yacht Club, głównym celem było stworzenie miejsca, które pokochają klienci. Uwzględniliśmy podział na strefy, dzięki którym zagościć mogą osoby szukające prywatności, jak i całe rodziny. Podążając za trendami, zdecydowaliśmy się na duże, współdzielone stoły, które nadają rodzinnego klimatu i zachęcają do wyboru lokalu przez singli.


Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy przestrzeń do zabawy, która nie przeszkadza w odpoczynku dorosłym. Biorąc pod uwagę aranżację w stylu wakacyjnym, zastosowaliśmy kolory pastelowe. Podczas spożywania obiadu lub relaksowaniu się przy kawie, piękne widoki Malty można podziwiać na zewnętrznym ogródku, jak i w środku restauracji dzięki przestrzennym oknom na całych długościach ścian. W chłodne dni romantycznego klimatu nadaje aranżacja biokominka, który to został umieszczony w samym sercu lokalu. By móc przez chwile przenieść się do nadmorskiego klimatu zastosowaliśmy dodatki z pięknymi widokami na morze oraz płynące statki.

Data: 2015

Lokalizacja: Poznań