WSPÓŁCZESNE NADMORSKIE APARTAMENTY

Obecnie trudno nie zauważyć dynamicznego rozwoju polskich, nadmorskich miejsc wypoczynkowych, przyciągających do siebie rzeszę turystów. Ich oczekiwania co do standardu są na innym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Powstaje coraz bardziej spektakularna architektura, w pierwszej linii brzegowej. Polscy jak i zagraniczni inwestorzy chętnie finansują obiecujące realizacje, gdyż dostrzegają potencjał w rozwijającym się wybrzeżu bałtyckim. Istniejące budynki umożliwiają nam zupełnie inny punkt widzenia, Bałtyk zaczyna jawić się nam w innych kolorach. 

Styl hotelowy przestał być codziennością, wynajem apartamentów stał się popularniejszą formą noclegu. Nowo powstałe nadmorskie apartamenty nie są przypadkowymi  wnętrzami jak ma to miejsce w dużych aglomeracjach. Swoją stylistyką nawiązują do otaczającego je klimatu. Wytrawione solą i wypalone słońcem kolory drewna, kolor piasku w połączeniu z bielą fal na tle niebiesko turkusowej wody to główne inspiracje dla wnętrz nadmorskich apartamentów. Duch wakacyjnej wolności, a zarazem romantycznej  przygody  wprowadzający  nas w pełne wyciszenie i relaks sprawia, że wnętrza w takiej odsłonie są coraz częściej porządane przez naszych klientów.

W galerii prezentujemy projekty apartamentów wykonanych przez Artpin w Sopocie i Międzyzdrojach oraz materiały firmy Azulev, Dune i Stua