Apartament prywatny - Gowarzewo


APARTAMENT PRYWATNY. JEST TO JEDNA Z NIEWIELU NASZYCH REALIZACJI WNĘTRZ PRYWATNYCH, KTÓRĄ SFOTOGRAFOWALIŚMY, CO W PEWIEN SPOSÓB CZYNI JĄ WYJĄTKOWĄ. CO DO ZASADY NIE FOTOGRAFUJEMY WNĘTRZ PRYWATNYCH, GDYŻ NIE SĄ TO MAKIETY, ALE CZYJEŚ DOMY, KTÓRE POWINNY POZOSTAĆ BEZPIECZNĄ I PRYWATNĄ PRZYSTANIĄ.

Apartament prywatny Poznań


Projekt uwzględnia m.in koncepcję wnętrza, a także projekt mebli oraz elementów wykończenia wnętrz, a także projekt oświetlenia. Całość utrzymana jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce, a zabudowana kuchnia oraz gładkie powierzchnie mebli i ścian optycznie powiększają mieszkanie.

Apartament prywatny - Poznań


WNĘTRZE TO CHARAKTERYZUJE SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM WYGODĄ I NIEPRZERYSOWANĄ ELEGANCJĄ. ZAPROJEKTOWANE ZOSTAŁO Z POSZANOWANIEM DO PRZESTRZENI, KTÓREJ TAK CZĘSTO BRAKUJE W APARTAMENTACH. ORYGINALNE ROZWIĄZANIA ZASTOSOWANO W POKOJU DZIECIĘCYM, W KTÓRYM FALISTA FORMA ZABUDOWY MEBLOWEJ I ŁÓŻKA TWORZĄ FUTURYSTYCZNY KLIMAT.

Apartament - inwestor prywatny


APARTAMENT PRYWATNY W POZNANIU POWSTAŁ Z POŁĄCZENIA DWÓCH DEWELOPERSKICH MIESZKAŃ I DOSTOSOWANY ZOSTAŁ DO POTRZEB MIESZKAŃCÓW POPRZEZ STWORZENIE REPREZENTACYJNEJ PRZESTRZENI DOSTĘPNEJ DLA GOŚCI ORAZ CZĘŚCI PRYWATNEJ DO WYŁĄCZNEJ DYSPOZYCJI GOSPODARZY.

Dom prywatny


WNĘTRZE TO UTRZYMANE JEST W TOSKAŃSKIM STYLU, A SAM DOM USYTUOWANY NA OBRZEŻACH MIASTA ZAPEWNIAĆ MA MIESZKAŃCOM POCZUCIE KOMFORTU I PRYWATNOŚCI.

Dom prywatny - Poznań


PROJEKT WNĘTRZA DOMU UTRZYMANE W NOWOCZESNEJ STYLISTYCE I WYPOSAŻONY W NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE.

Apartament prywatny - Poznań


PROJEKT DOMU PRYWATNEGO W POZNANIU KTÓREGO WNĘTRZE JEST JEDNOCZEŚNIE MINIMALISTYCZNE A ZARAZEM CIEPŁE I PRZYTULNE.

Dom prywatny - Zakrzewo


PROJEKT PEŁEN KONTRASTOWYCH POŁĄCZEŃ KOLORYSTYCZNYCH I CIEKAWYCH ROZWIĄZAŃ FUNKCJONALNYCH.

Dom prywatny - Konin


PROJEKT TEN OBEJMUJE ARANŻACJĘ FUNKCJONALNĄ PRZESTRZENI, PROJEKTY MEBLI NA ZAMÓWIENIE ORAZ KONCEPCJĘ SCHODÓW SPIRALNYCH, KTÓRE SĄ DOMINANTĄ CAŁEGO PARTERU.

Dom prywatny w Poznaniu